Strona internetowa stanowi podstawową wizytówkę nowoczesnego i dochodowego biznesu. To świetny sposób zaprezentowania swojej firmy, jej osiągnięć i oferowanego produktu.

Odpowiednio zaprojektowana strona www daje nam nie tylko możliwość dotarcia do szerokiego grona odbiorców, ale też wyróżnienia się na tle konkurencji. Stanowi jedno z najważniejszych narzędzi efektywnych działań marketingowych i sposób na komunikację z klientem. Dzięki stronie internetowej możemy przedstawić ofertę firmy w atrakcyjnej formie i jednocześnie pokazać profesjonalizm i doświadczenie zatrudnianych specjalistów.

strony-www-baner

Specyfikacja

Projektowanie stron internetowych zaczynamy od poniższej specyfikacji.

Indywidualny projekt

Przygotujemy unikalny projekt strony internetowej, dopasowany do profilu Twojej firmy, uwzględniając w nim wszystkie Twoje uwagi.

Responsywny design

Stworzone przez nas strony są przyjazne smartfonom - dzięki technologii RWD dopasowują się do różnych urządzeń mobilnych.

Unikalne treści

Nasz copywritter napisze teksty na stronę, które Twoi klienci pokochają, a dodatkowo wpłyną pozytywnie na pozycjonownaie strony.

Licencjonowana grafika

Wszystkie materiały graficzne, które używamy przy projektowaniu strony są z legalnych, licencjonowanych źródeł.

Bezpieczeństwo

Nasze strony posiadają certyfikat bezpieczeństwa SLL, dodatkowo tworzymy automatycznie kopię bezpieczeństwa strony.

Szybkość działania

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, szybkich serwerów oraz optymalizacji kodu nasze strony ładują się w mgnieniu oka.

Wsparcie techniczne

Każda strona jest gotowa do dalszej rozbudowy oraz pozycjonowania, klient otrzymuje 3 miesiące darmowego wsparcia technicznego.

Szkolnie z obsługi

Dodatkowo oferujemy szkolenia indywidualne lub grupowe w zakresie zarządzania stroną za pomocą CMS WordPress.