Strony internetowe

Profesjonalne tworzenie stron internetowych

Strona internetowa stanowi podstawową wizytówkę nowoczesnego i dochodowego biznesu. To świetny sposób zaprezentowania swojej firmy, jej osiągnięć i oferowanego produktu. Strona internetowa daje nam nie tylko możliwość dotarcia do szerokiego grona odbiorców, ale też wyróżnienia się na tle konkurencji. Stanowi jedno z najważniejszych narzędzi efektywnych działań marketingowych i sposób na komunikację z klientem.

Dzięki stronie internetowej możemy przedstawić ofertę firmy w atrakcyjnej formie i jednocześnie pokazać profesjonalizm i doświadczenie zatrudnianych specjalistów.

INTER DESIGN od lat tworzy atrakcyjne, przejrzyste i funkcjonalne strony internetowe. Spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających klientów, realizując skomplikowane i rozbudowane projekty. Nasze witryny tworzone są w oparciu o najbardziej popularny i intuicyjny system cms wordpress.

Agencja reklamowa Wadowice

Najważniejsze funkcje strony internetowej

Zobacz od czego zacząć tworzenie strony internetowej

Tworzenie stron internetowych

Przebieg prac

Jak realizujemy zlecenie strony internetowej

laska2

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Tworzone przez nas strony internetowe spełniają wszelkie warunki, ustanowione przez RODO, czyli rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Zapewniamy naszym serwisom poprawne wdrożenie certyfikatu SSL, a także odpowiednio sformułowaną politykę prywatności, regulaminy oraz formularze kontaktowe.

Mamy świadomość tego, jak istotne jest prowadzenie działań marketingowych w oparciu o różne narzędzia i mechanizmy, jakie oferuje sieć internetowa. Właśnie dlatego nasze strony są zintegrowane ze wszystkimi mediami społecznościowymi – Facebookiem, Twitterem, Google+, LinkedIn, Instagramem, YouTube i innymi.
Dla osób, które chciałyby samodzielnie zarządzać stworzoną stroną internetową i jednocześnie mieć świadomość bezpieczeństwa w sieci, oferujemy indywidualne i grupowe szkolenia. Przyszłym administratorom serwisów pokazujemy podstawowe narzędzia i zasady funkcjonowania strony, opartej na CMS WordPress.
Każda strona www potrzebuje trzech zasadniczych elementów – domeny, hostingu i systemu CMS. Domena jest pewnego rodzaju adresem serwisu. Hosting to po prostu miejsce na serwerze. Z kolei system CMS to intuicyjny mechanizm, umożliwiający łatwe i bezproblemowe zarządzanie stroną internetową.

WordPress jest rodzajem CMS, czyli systemów zarządzania treścią. Początkowo wykorzystywano go jako bazę do tworzenia blogów, ale z czasem, ze względu na łatwość obsługi, stał się pierwszym i podstawowym narzędziem do kreowania profesjonalnych stron internetowych.

Oferujemy kompleksową modernizację istniejących stron internetowych, obejmującą w szczególności zmianę oprawy graficznej serwisu, dodanie podstron, aktualizację treści, a także dostosowanie contentu na potrzeby działań marketingowych. Sprawimy, że serwis stanie się znów funkcjonalny i nowoczesny.

Tworzone przez nas strony oparte są na intuicyjnym systemie CMS WordPress. To powoduje, że obsługa serwisu jest banalnie prosta. Po krótkim szkoleniu nawet laik w tej dziedzinie, poradzi sobie z prostymi pracami, związanymi z dodawaniem treści na stronę i dokonywaniem drobnych modyfikacji.

Koszt utrzymania strony zależy od wielu czynników, w tym charakteru serwisu, poziomu rozbudowania strony, a także popularności domeny. Co do zasady jednak, w odniesieniu do prostej strony internetowej, nie powinien on przekroczyć poziomu 300 zł.

Tworzone przez nas strony są responsywne, a zatem w pełni dostosowane do rozdzielczości urządzeń mobilnych. Niezależnie od tego, czy otwieramy stronę na telefonie, tablecie, komputerze czy telewizorze, serwis będzie się świetnie prezentował.
Pozycja strony www zależy od efektywności zabiegu pozycjonowania. Polega on na podejmowaniu szeregu różnych czynności, zmierzających do uzyskania możliwie najwyższej pozycji w naturalnych wynikach wyszukiwarek internetowych. Oczywiście, taką usługę posiadamy w swojej ofercie. Nasze studio reklamy podejmuje się zarówno działań on-page, jak i off-page.