Social marketing

Prowadzenie Facebooka - Rozkręcamy fanpage naszych klientów

Skuteczny plan marketingowy firmy w przestrzeni Internetu, powinien uwzględniać wielopłaszczyznowe działania, zmierzające do pozyskania nowych Klientów. Samo posiadanie strony internetowej lub sklepu internetowego może okazać się niewystarczające.

 

Ważne jest skorelowanie serwisu z mediami społecznościowymi lub innymi, zewnętrznymi witrynami. W ramach świadczonych usług oferujemy prowadzenie fanpage’y w dowolnym serwisie społecznościowym – na Facebooku, Twitterze, Instagramie i tak dalej.

strony-www-baner

Efekty wynikające z aktywnego prowadzenia fanpage’a

Dlaczego warto aktywnie prowadzić fanpage na Facebooku

Real time marketing

Przygotujemy unikalny projekt strony internetowej, dopasowany do profilu Twojej firmy, uwzględniając w nim wszystkie Twoje uwagi.

Zwiększenie sprzedaży produktów i usług

Stworzone przez nas strony są przyjazne smartfonom - dzięki technologii RWD dopasowują się do różnych urządzeń mobilnych.

Większa rozpoznawalność marki

Nasz copywritter napisze teksty na stronę, które Twoi klienci pokochają, a dodatkowo wpłyną pozytywnie na pozycjonownaie strony.

Wzmocnienie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze strony posiadają certyfikat bezpieczeństwa SLL, dodatkowo tworzymy automatycznie kopię bezpieczeństwa strony.

Niższy koszt reklamy

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, szybkich serwerów oraz optymalizacji kodu nasze strony ładują się w mgnieniu oka.

Szansa na nowych klientów

Każda strona jest gotowa do dalszej rozbudowy oraz pozycjonowania, klient otrzymuje 3 miesiące darmowego wsparcia technicznego.