Sklepy internetowe

Profesjonalne tworzenie sklepów internetowych

Spraw, aby Twój biznes pracował sam na siebie. Sklep internetowy umożliwia sprzedaż produktów i usług przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Tworzymy sklepy online, które opierają się na najnowszych trendach i standardach e-commerce. Pozwalają na intuicyjne zarządzanie asortymentem i poszczególnymi zamówieniami.

Dodatkowo oferujemy szereg przydatnych funkcjonalności, jak integracja serwisu z systemami kurierskimi, płatnościami online oraz systemami zewnętrznymi. Stawiamy nie tylko na funkcjonalność, ale również estetykę serwisu. Współpracujemy w tym zakresie z najlepszymi grafikami.

Najważniejsze funkcje sklepu internetowego

Zobacz od czego zacząć tworzenie sklepów internetowych

Projektowanie sklepów internetowych

Przebieg prac

Jak rozpocząć sprzedaż w internecie

Zamów sklep internetowy

Poproś o darmową wycenę.

Formularz kontaktowy

Najczęściej zadawane pytania

Poczytaj o co najczęściej klienci pytają

Sklep internetowy jest nieco bardziej złożonym przedsięwzięciem, niż strona internetowa, dlatego z reguły generuje nieco większe koszty. Należy liczyć się z wydatkiem od kilkuset złotych do kilku tysięcy złotych – w zależności od rozmiarów i funkcjonalności sklepu.

Naszym klientom zapewniamy pełne wsparcie techniczne i merytoryczne. Osobom, które chciałyby samodzielnie zarządzać sklepem, oferujemy zarówno indywidualne, jak i grupowe szkolenia. Opowiemy na nich o podstawowych narzędziach i funkcjonalnościach sklepu.
Profesjonalny sklep internetowy nie może obyć się bez powiązania go z szybkimi płatnościami. Jest to wyznacznik nowoczesnego handlu. Właśnie dlatego, w ramach usługi tworzenia serwisu, integrujemy go z wybranymi przez Klienta funkcjonalnościami.
Nasze sklepy internetowe oparte są na intuicyjnym systemie CMS WordPress, który umożliwia sprawną i bezproblemową obsługę. Nie ma zatem żadnych ograniczeń, aby nasi Klienci samodzielnie zarządzali stworzonym serwisem.

W ramach świadczonych usług zapewniamy integrację stworzonego sklepu internetowego z wybranymi serwisami zewnętrznymi, w tym między innymi Allegro, Ceneo oraz firmami kurierskimi.

Tworzone przez nas sklepy internetowe spełniają wszelkie warunki, ustanowione przez RODO, czyli rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Na co dzień współpracujemy z prawnikami, którzy opiniują dla nas wszelkie umowy i jednocześnie przygotowują regulaminy sklepów, a także politykę prywatności i formularze kontaktowe, uwzględniające wymagania RODO.
Pozycja sklepu internetowego w Google zależy od efektywności zabiegu pozycjonowania. Polega on na podejmowaniu szeregu różnych czynności, zmierzających do uzyskania możliwie najwyższej pozycji w naturalnych wynikach wyszukiwarek internetowych. Oczywiście, taką usługę posiadamy w swojej ofercie. Nasze studio reklamy podejmuje się zarówno działań on-page, jak i off-page.
Podobnie jak strony internetowe, każdy sklep internetowy potrzebuje trzech zasadniczych elementów – domeny, hostingu i systemu CMS. Domena jest pewnego rodzaju adresem serwisu. Hosting to po prostu miejsce na serwerze. Z kolei system CMS to intuicyjny mechanizm, umożliwiający łatwe i bezproblemowe zarządzanie sklepem.
W swojej ofercie posiadamy również usługę zintegrowania istniejącego sklepu internetowego z firmami kurierskimi – polskimi i zagranicznymi. Stanowi ono wygodne narzędzie e-commerce, pozwalające między innymi na automatyczne generowanie dokumentów przewozowych.