Sklepy internetowe

Spraw, aby Twój biznes pracował sam na siebie. Sklep internetowy umożliwia sprzedaż produktów i usług przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Tworzymy sklepy online, które opierają się na najnowszych trendach i standardach e-commerce. Pozwalają na intuicyjne zarządzanie asortymentem i poszczególnymi zamówieniami.

 

Dodatkowo oferujemy szereg przydatnych funkcjonalności, jak integracja serwisu z systemami kurierskimi, płatnościami online oraz systemami zewnętrznymi. Stawiamy nie tylko na funkcjonalność, ale również estetykę serwisu. Współpracujemy w tym zakresie z najlepszymi grafikami.

strony-www-baner

Specyfikacja sklepu internetowego

Poznaj najważniejsze funkcje sklepu online.

Indywidualny projekt

Przygotujemy unikalny projekt sklepu internetowego, dopasowany do profilu Twojej firmy, uwzględniając w nim wszystkie Twoje uwagi.

Responsywny design

Stworzone przez nas sklepy są przyjazne smartfonom - dzięki technologii RWD dopasowują się do różnych urządzeń mobilnych.

Unikalne treści

Nasz copywritter napisze teksty na stronę, które Twoi klienci pokochają, a dodatkowo wpłyną pozytywnie na pozycjonowanie sklepu.

Licencjonowana grafika

Wszystkie materiały graficzne, które używamy przy projektowaniu sklepu są z legalnych, licencjonowanych źródeł.

Bezpieczeństwo

Nasze sklepy posiadają certyfikat bezpieczeństwa SLL, dodatkowo tworzymy automatycznie kopię bezpieczeństwa strony.

Szybkość działania

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, szybkich serwerów oraz optymalizacji kodu nasze strony ładują się w mgnieniu oka.

Wsparcie techniczne

Każdy sklep jest gotowy do dalszej rozbudowy oraz pozycjonowania, klient otrzymuje 3 miesiące darmowego wsparcia technicznego.

Szkolnie z obsługi

Dodatkowo oferujemy szkolenia indywidualne lub grupowe w zakresie zarządzania stroną za pomocą CMS WordPress.

Ostatnio wykonane sklepy internetowe