Agencja reklamowa Myślenice oferuje kompleksowe usługi mające na celu pomoc w rozwoju Twojej firmy! Mamy już 2020 rok, dlatego obecność w internecie to obowiązek dla każdej z firm, która liczy na dotarcie do wielu klientów. Osoby, które mogą być potencjalnie zainteresowane usługami lub produktami szukają informacji właśnie w internecie. Można więc powiedzieć, że to właśnie działania marketingowe online przynoszą przedsiębiorcom największe korzyści.

Reklama Myślenice są bardzo dobrym sposobem na zwiększenie zysków osiąganych przez firmę oraz dotarcie do osób, które w inny sposób nie mogłyby usłyszeć o istnieniu i funkcjonowaniu firmy. Myślenice to miast znajdujące się w południowej części Polski w województwie śląskim. Prowadzenie działalności w tym regionie jest bardzo perspektywiczne, ponieważ agencja reklamy Myślenice może pomóc firmie stworzyć relacje z bardzo liczną grupą potencjalnych klientów. Dobrze rozplanowane kampanie reklamowe oraz pozycjonowanie to podstawa, jeżeli zależy nam na wykorzystaniu potencjału internetu.


Co potrzeba, aby uruchomić reklamę w internecie?

Reklama w internecie jest zdecydowanie najlepszym sposobem na budowanie pozycji i zasięgów firmy. Internet już dawno przestał być „nowością”, dlatego dziś, jak pokazują liczne badania, ludzie ufają informacjom znalezionym właśnie w sieci. Aby jednak móc liczyć na skuteczną promocję w internecie, musimy pamiętać o kilku istotnych elementach. W pierwszej kolejności bardzo ważne jest założenie i zaprojektowanie strony internetowej, która jest swego rodzaju „bazą” firmy w internecie. W dzisiejszych czasach nie jest to jednak wystarczające, ponieważ duża konkurencja zmusza przedsiębiorców do inwestowania w pozycjonowanie. Uspokajamy jednak, zanim ktoś zdążył się zmartwić. Pozycjonowanie to proces, który niemal zawsze spłaca się z nawiązką. Poza tym w momencie, kiedy już zbuduje się określoną pozycję w internecie, znacznie łatwiej ją utrzymać niż zaczynać „od 0”. Strona internetowa przyda się również przy kampaniach reklamowych tworzonych przy użyciu Google AdSense.

Google Ads

Google Ads (wcześniej AdWords) jest systemem zaprojektowanym i stworzonym poprzez Google, czyli najpopularniejszą przeglądarkę internetową na świecie. System pozwala tworzyć i przeprowadzać bardzo skuteczne kampanie reklamowe, które mają na celu przyciągniecie nowych, szerokich grup potencjalnych klientów. Na system składają się sieć reklamową, która wlicza w siebie miliony stron internetowych oraz samą wyszukiwarkę, na której również możemy publikować swoje reklamy. Dobrze przeprowadzona kampania reklamowa może doprowadzić do tego, że ruch na stronie podniesie się drastycznie już po kilku dniach. Za pomocą kampanii reklamowych Google Ads możemy więc sprawić, że strona firmowa będzie się wyświetlać na pierwszej pozycji w wynikach wyszukiwania. Innym sposobem wykorzystania systemu Google Ads jest rozmieszczanie bannerów z przekierowaniem i reklamą strony, które mogą się pojawiać na YouTube lub na innych stronach należących do systemu Google. Sam system funkcjonuje w modelu licytacyjnym, dzięki czemu to właściwie od stawek i naszego budżetu zależy skuteczność reklamy.


Pozycjonowanie

Pod terminem pozycjonowanie stron internetowych kryje się długa lista działań marketingowych, które po połączeniu dają sygnał algorytmom Google, że strona może zostać umieszczona na najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania Google. Pozycjonowanie stron internetowych ma na celu zwiększenie ruchu na stronie poprzez poprawę jej pozycji w darmowych wynikach wyszukiwania. Google AdWords jest natomiast rozwiązaniem, które ma na celu sprawienie, że witryna znajduje się na samej górze płatnych wyników wyszukiwania. Na pozycjonowanie składają się optymalizacja na stronie, czyli SEO on-site oraz poza stroną, czyli SEO off-site. Pozycjonowanie rozpoczyna się zazwyczaj od wykonania audytu, który jest analizą pozwalającą określić poziom optymalizacji strony. Później przechodzi się do wyboru słów kluczowych, które odpowiadają oczekiwaniom klientów. Kolejnym krokiem jest sama optymalizacja strony i dodawanie wartościowych treści w postaci opisów produktów, ofertą oraz artykułów. Ważnym czynnikiem w pozycjonowaniu są także linki zwrotne pochodzące z innych stron, które są cenione przez algorytmy Google. Pozycjonowanie jest bardzo ważne zarówno dla firm, jak i dla sklepów internetowych.


Reklama na Facebooku

Pozycjonowanie i kampanie reklamowe Google AdWords są bardzo ważnymi kanałami komunikacji dla wszystkich przedsiębiorstw. Nie można jednak zapomnieć o jeszcze jednym bardzo popularnym rozwiązaniu. Mowa o mediach społecznościowych. Dla większości firm najlepszym rozwiązaniem jest stworzenie i prowadzenie profilu na takich kanałach jak Facebook, Instagram oraz Linkedln. Na każdym z tych portali można również planować i wykorzystywać kampanie reklamowe. Zazwyczaj promocję w mediach społecznościowych warto zacząć od stworzenia profilu na Facebooku, ponieważ jest to portal, z którego korzysta największa liczba Polaków. Aby liczyć na zwiększanie zasięgu i zysków osiąganych przez firmę, konieczne jest regularne publikowanie postów z ciekawymi informacjami i umiejętnym przedstawieniem działalności. Drugim sposobem są reklamy Facebook Ads. Facebook stworzył własny system, który umożliwia bardzo dokładne targetowanie grupy odbiorczej, co oznacza, że reklama wyświetla się jedynie tym osobom, które mogą być naprawdę zainteresowane usługą.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Nasza agencja reklamowa Myślenice to profesjonalizm i skuteczność, która przynosi rzeczywiste rezultaty. Agencja interaktywna oferuje m.in. pozycjonowanie stron internetowych, kampanie reklamowe Facebook Ads oraz kampanie reklamowe Google Ads. Współpracując z naszymi klientami zawsze staramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie, które pomoże stronie firmowej zaleźć się wśród liderów w swojej branży. Nasza firma reklamowa Myślenice zapewnia rzetelną obsługę oraz dołożenie wszelkich starań, aby odnieść sukces w pozycjonowaniu oraz przeprowadzić maksymalnie efektywne kampanie reklamowe.