Realizujemy też projekty dla firm z Bielska Białej. Tam z kolei współpracujemy raczej z firmami z branży przemysłowej. Na tym bowiem opiera się bielski biznes. Swoimi projektami staramy się nawiązywać do uprzemysłowionego charakteru tych terenów. Taki zabieg działa świetnie pod kątem marketingowym, jak i powoduje, że opracowana strategia reklamowa jest spójna i kompleksowa. Oczywiście wszystkie realizowane przez nas projekty wykonujemy z właściwym dla nas profesjonalizmem i zaangażowaniem. Usługi z zakresu druku i poligrafii realizujemy natomiast z użyciem materiałów najwyższej jakości.

Bielsko-Biała, jedno z najlepiej rozwiniętych gospodarczo miast Polski w ostatnich latach stało się istną kolebką przemysłu, handlu oraz usług na obszarze Podbeskidzia – nic więc dziwnego, że coraz większa ilość osób własnie tam decyduje się otworzyć własny biznes! 

Jednak, by wyróżnić się na tle licznej konkurencji niezbędne są odpowiednie działania pod kątem reklamy. Wszechobecny dostęp do Internetu sprawia, że obecnie najważniejszą formą reklamy jest reklama internetowa, dzięki której jesteśmy w stanie przyciągnąć nowych Klientów. 

Przyciągnij uwagę Klientów – reklama Bielsko Biała 

Prowadzisz własny biznes w Bielsku-Białej? Chcesz zaznaczyć swoją obecność na lokalnym (bądź ogólnopolskim) rynku? Chciałbyś by Twoja firma skutecznie zaistniała w Internecie? W takim razie nie obędzie się bez strony internetowej, na której dokładnie zaprezentujesz swoją ofertę i przedstawisz swoją misję oraz sklepu internetowego, gdzie pokażesz swoje unikalne produkty!

Cały sekret sukcesu tkwi w nawiązaniu relacji z Klientami, którzy odwiedzają Twoją stronę internetową.

Jak to zrobić? Chociażby za pomocą usług, której oferuje nasza agencja reklamowa Bielsko Biała!

 

Agencja reklamy Bielsko Biała – poznaj usługi, które oferujemy naszym Klientom

Google Ads 

Jednym z możliwych sposobów na wzmocnienie widoczności własnego biznesu jest reklama Google Ads. Jest to jedno z najsłynniejszych narzędzi reklamowych o światowym zasięgu, które cieszy się dużą popularnością wśród przedsiębiorców pragnących przyciągnąć uwagę potencjalnych Klientów do oferowanych usług czy też produktów. Ta forma reklamy dedykowana jest deweloperom, serwisom samochodowym, lokalnym sklepom oraz sklepom internetowym. 

Google Ads to nie tylko reklamy w formie tekstu, ale również grafiki oraz filmy video, które wyświetlane są użytkownikom podczas korzystania z wyszukiwarki, odtwarzania filmików w serwisie YouTube, czy przeglądania stron www. Jednak tak jak większość rozwiązań Google Ads ma niewątpliwie swoje plusy, jak i minusy, które warto wziąć pod uwagę rozważając wybór takiej usługi spośród szerokiej oferty agencji interaktywnej.

Zalety Google Ads

 • umożliwia ona precyzyjne dotarcie do potencjalnych zainteresowanych ofertą Klientów zamieszkujących dany obszar – w momencie uruchamiania kampanii Google Ads decydujemy o jej zasięgu, może się ona wyświetlać tylko w obrębie Bielska-Białej, w promieniu kilku kilometrów od miejscowości bądź na terenie całego województwa śląskiego;
 • płaci się w niej tylko za konkretne kliknięcia w reklamę lub jej wyświetlenie – dzięki temu w łatwy sposób jesteś w stanie monitorować skuteczność reklamy oraz kontrolować koszty. Jeśli dotychczasowe reklamy nie przyniosły oczekiwanych efektów eksperci z naszej agencji reklamowej Bielsko Biała zaoferują Ci nowe, skuteczne rozwiązania. 
 • nieskończony zasięg – reklamy wyświetlają się nie tylko w wynikach wyszukiwarki, ale także dzięki rozbudowanemu systemowi Google również na witrynach zewnętrznych oraz aplikacjach mobilnych na smartfony!
 • stały dostęp do szczegółowych statystyk –  dzięki tej funkcji możesz na bieżąco optymalizować reklamy zgodnie z aktualnie popularnymi frazami kluczowymi oraz analizować rozmaite wskaźniki;

Wady Google Ads 

 • zmienne koszty – to jedna z największych wad tej formy reklamy, jeśli Twoje stawki będą niższe od konkurencji wówczas będą one znacznie rzadziej wyświetlane i zostaną przeniesione na dalsze strony wyszukiwarki;
 • efektywne prowadzenie kampanii Google Ads wymaga dużego doświadczenia oraz wiedzy, dlatego też warto zdecydować się na usługi naszej agencji reklamy w Bielsku Białej! Nasz zespół ma na koncie już nie jedną skuteczną kampanię, dzięki której raczkujące biznesy zamieniły się w prawdziwych potentatów rynku. 

Pozycjonowanie stron www 

Chcesz by Twoja firma dosłownie górowała nad konkurencją w wynikach wyszukiwarki? Jeśli dotąd wydawało Ci się, że o kolejności wyświetlanych stron decyduje jakość oferowanych usług lub produktów to najwyższa pora by wyprowadzić Cię z błędu! Sekret tkwi bowiem w pozycjonowaniu, które dzięki optymalizacji strony internetowej oraz linków wewnętrznych serwisu, doborowi słów kluczowych oraz link buildingowi wyniesie Twój biznes na wyżyny. Takie zadanie najlepiej powierzyć profesjonalistom z branży – nasza agencja interaktywna zaproponuje Ci kompleksowe rozwiązania dla twojego biznesu! 

Możesz zdecydować się na pozycjonowanie lokalne (dedykowane przedsiębiorstwom działającym tylko w określonej lokalizacji) lub pozycjonowanie globalne, dzięki któremu dosłownie każdy Cię zobaczy, nie ma znaczenia także branża – to rozwiązanie sprawdzi się w każdym przypadku! 

Zalety pozycjonowania 

Zdobycie przewagi nad liczną konkurencją w Bielsko-Białej to jeszcze nie wszystko!

 Pozycjonowanie gwarantuje również m.in.:

 • wzrost widoczności strony w wynikach wyszukiwania;
 • zwiększenie zainteresowania ofertą oraz dotarcie do potencjalnych Klientów;
 • wzrost zysków biznesu oraz możliwość rozwoju np. wzbogacenie oferty o nowe usługi i produkty;
 • rozpoznawalność i wzrost zaufania do marki w sieci;
 • rozbudowanie mikro konwersji, dzięki której zbudujesz dużą bazę Klientów;  

Wady pozycjonowania 

 • długi czas oczekiwania na efekty optymalizacji pod kątem SEO;
 • nieumiejętnie wykonane może przynieść starty (dlatego warto zaufać doświadczonym miłośnikom SEO, których pełen zespół znajdziesz w naszej agencji reklamy Bielsko Biała);
 • aby podtrzymać rezultat konieczna jest kontynuacja podejmowanych działań, jest to więc inwestycja długofalowa;

Reklama na Facebooku

Tego typu rozwiązanie jest odpowiednie zwłaszcza dla przedsiębiorstw z Bielska-Białej, które swoją ofertę kierują do grup wiekowych korzystających z mediów społecznościowych. W tym przypadku podobnie jak w kwestii pozycjonowania koniecznie jest określenie zasięgu oferowanych przez Ciebie usług – lokalne, czy też na całą Polskę. Reklama na Facebooku doskonale sprawdza się m.in. dla gabinetów kosmetycznych, sklepów odzieżowych, producentów sprzętów elektronicznych, czy drogerii internetowych. 

Zalety reklamy na Facebooku 

 • jest to stosunkowo tania forma reklamy; 
 • za jej pomocą można szybko i łatwo osiągnąć zamierzone efekty; 
 • daje ona nieograniczone możliwości pod kątem formy (reklama w postaci banera, „karuzeli”, wideo) jak i wykorzystanej grafiki; 
 • umożliwia wgląd do dużej liczby statystyk pozwalających na lepsze targetowanie odbiorców zainteresowanych danym produktem;

Wady reklamy na Facebooku

 •  wymagają one odpowiednich zasięgów;
 •  konieczne jest stworzenie kampanii reklamowej na pozyskiwanie nowych fanów oraz oddzielnej kampanii, która pomoże nam generować zaangażowanie, co może podwyższyć ponoszone koszty;   

Agencja reklamy Bielsko Biała – dlaczego warto nam zaufać?

Ponieważ dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale wiemy jakie narzędzia najlepiej sprawdzą się w danym biznesie! Pozycjonowanie stron, kampanie Google Ads, Reklamy na Facebooku oraz wszelkie inne formy reklamy to dla nas chleb powszedni, a grono stałych Klientów wśród których znajdują się najbardziej znane marki jedynie poświadcza fakt jak skuteczne jest nawiązanie z nami współpracy. 

Jeśli poszukujesz kreatywnego zespołu, który ceni nowoczesne rozwiązania oraz stale dąży do perfekcji, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. 

Zaistniej w Internecie! – Sprawdź jakie rozwiązania dla Twojego biznesu oferuje firma reklamowa w Bielsku Białej!