Wielu naszych klientów posiada swoje siedziby w Andrychowie. Nic dziwnego, ponieważ statystyki pokazują, że w ostatnich latach to bardzo dobre miejsce do prowadzenia biznesu. Miasto każdego roku chwali się nowymi inwestycjami. Podobno te obecnie realizowane sięgają już 27 milionów złotych. Buduje się nowe drogi, biurowce, domy i mieszkania. Z kolei im więcej ludzi i lepsza infrastruktura, tym większy popyt na różnego rodzaju usługi. Z radością zatem proponujemy andrychowskim firmom nasze produkty i usługi (reklama andrychów). Tworzymy dla nich serwisy internetowe, pozycjonujemy strony, oferujemy atrakcyjne domeny i stabilny hosting, projektujemy grafiki, ulotki i plakaty, a także realizujemy wydruki cyfrowe i wielkoformatowe.

Agencja reklamowa Andrychów to profesjonalna pomoc w rozwoju Twojej firmy! Początek XXI wieku zostanie zapamiętany w historii jako okres, w którym pojawił się internet. Potencjalni klienci Twojej firmy już o tym wiedzą, dlatego kiedy szukają interesującego ich produktu lub usługi, korzystają właśnie z internetu. Oznacza to, że zaznaczenie swojej obecności w internecie powinno być głównym celem przedsiębiorców.

Reklama Andrychów to najskuteczniejszy sposób na dotarcie do licznych potencjalnych klientów. Andrychów jako miasto średniej wielkości oferuje przedsiębiorcom wiele możliwości rozwoju. Zarówno w branży usługowej, jak i w sprzedaży produktów, przedsiębiorcy mogą liczyć na to, że dotrą ze swoją ofertą do ponad 40 000 osób. Oczywiście nie wszyscy potencjalni klienci będą automatycznie zainteresowani tym, co zaproponuje firma reklamowa Andrychów, ale z pewnością nasze usługi pomogą przyśpieszyć rozwój Twojej firmy.


Co potrzeba, aby uruchomić reklamę w internecie?

Reklama w internecie to obecnie najskuteczniejszy sposób na zbudowanie pozycji firmy w internecie oraz zaufania wśród klientów. Potrzebujemy do tego jednak kilku ważnych elementów. Podstawą są strona internetowa (lub stronę sklepu internetowego). Niby wydaje się to oczywiste, jednak do tego, aby móc przeprowadzić skuteczną kampanię reklamową lub wypozycjonować witrynę, konieczne jest zoptymalizowanie treści oraz struktury strony. SEO, czyli search engine optimalization to połączenie działań, które sprawiają, że witryna jest bardziej czytelna, zawiera treści wyższej jakości oraz jest lepiej odbierana przez boty Google. Algorytm największej przeglądarki internetowej na świecie przy ustalaniu pozycji w wynikach wyszukiwania bierze pod uwagę ponad 200 różnych czynników. Nie wszystkie z nich są jednakowo ważne, jednak optymalizacja strony na własną rękę może doprowadzić do pominięcia wielu ważnych kwestii. Z tego powodu znacznie lepszą opcją jest współpraca z agencją reklamową Andrychów. Tylko wtedy możemy mieć pewność, że eksperci zadbają o każdy z najważniejszych czynników.

Google Ads

Google Ads (wcześniej AdWords) to specjalny system stworzony przez firmę Google, który umożliwia właścicielom stron internetowych i marketingowcom na tworzenie różnych kampanii reklamowych. System obejmuje m.in. sieci reklamowe milionów stron internetowych oraz samą wyszukiwarkę Google. Za pomocą kampanii reklamowych Google Ads możemy więc sprawić, że strona firmowa będzie się wyświetlać na pierwszej pozycji w wynikach wyszukiwania, umieścić banery z reklamą prowadzącą do naszej strony na innych witrynach lub pojawić się np. w przerwie pomiędzy filmami na YouTube. Sam system działa w modelu licytacyjnym, co oznacza, że samemu decydujemy, ile wydajemy na reklamę. Same stawki w dużej mierze zależą od branży, a raczej od konkurencji. Kampanie reklamowe mogą być stworzone na liczne sposoby, jednak w najpopularniejszych rozwiązaniach płaci się tylko za kliknięcie na link przekierowujący do strony. Ważne jest również to, że reklamy zaczynają działać i przyciągać uwagę klientów już chwilę po ustawieniu i uruchomieniu kampanii. Na efekty trzeba jednak poczekać nieco dłuższy okres czasu. Kampanie reklamowe są tak zaprogramowane, że link do strony pojawia się jedynie w sytuacji, kiedy internauta wpisze w wyszukiwarce związane z nią słowo. Sprawia to, że reklama wyświetla się więc jedynie użytkownikom zainteresowanym podobnymi treściami, co znacznie podnosi szanse na konwersję.


Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron internetowych to wiele różnych działań marketingowych, które „zmieszane” poprawiają pozycję strony internetowej w bezpłatnych wynikach wyszukiwania Google (reklamy Google AdWords skupiają się na „awansie” w płatnych wynikach wyszukiwania). Pozycjonowanie obejmuje w sobie optymalizację strony internetowej (a dokładniej SEO on-site oraz SEO off-site). Praca nad stroną zazwyczaj rozpoczyna się od przeprowadzenia audytu, czyli analizy treści będącej już obecnej na stronie i wybrania słów kluczowych, które z największym prawdopodobieństwem pozwolą osiągnąć oczekiwany cel. Następnie profesjonaliści przystępują do optymalizowania treści i ubogacania strony nowymi jakościowymi artykułami. Ważnym czynnikiem w pozycjonowaniu jest również link profile, czyli linki zwrotne pochodzące z innych, wartościowych stron. Pozycjonowanie jest bardzo ważne zarówno dla firm, jak i dla sklepów internetowych. W odróżnieniu od Google AdWords pozycjonowanie jest ukierunkowane na osiągnięciu celu na dłuższej przestrzeni czasu. W niektórych przypadkach bardzo dobrym rozwiązaniem jest pozycjonowanie lokalne Andrychów, czyli rozwiązanie, które obejmuje poprawienie pozycji w lokalnych wynikach i dotarciu do klientów znajdujących się w mieście i jego okolicy.


Reklama na Facebooku

Media społecznościowe pełnią dziś ważną funkcję w życiu większości ludzi, dlatego nie można lekceważyć ogromu możliwości, jaki oferują nam reklamy w social mediach. Facebook Ads, czyli reklama na Facebooku to system, który pozwala na reklamowanie swoich usług i produktów z wykorzystaniem kilku różnych form reklamy. Głównym założeniem kampanii reklamowych jest nienachalne docieranie do potencjalnych klientów i zwiększanie świadomości o marce. Poza Facebookiem możemy również przeprowadzić kampanie reklamowe, które będą dostępne na innych platformach jak np. na należącym do Facebooka Instagramie. Reklamodawcy mogą skorzystać z wielu różnych rodzajów reklam oraz dowolnie dobierać swoje cele i grupy odbiorcze. Dla wielu przedsiębiorców to właśnie dokładne targtowanie stanowi najważniejszą opcję i sprawia, że reklamy na Facebooku są tak popularne.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Nasza agencja reklamy Andrychów to zespół ekspertów, który sprawi, że Twoja firma zacznie zarabiać więcej. Współpraca z naszymi klientami przebiega na bardzo otwartych zasadach – pozostajemy w stałym kontakcie oraz stale raportujemy o osiąganych rezultatach. Głównym celem, na którym skupia się nasza agencja interaktywna, jest pomaganie przedsiębiorcom w dotarciu do nowych grup klientów i budowanie pozycji firm w internecie.