Rejestracja domen internetowych i hosting

Bazą do stworzenia strony internetowej, sklepu internetowego lub jakiejkolwiek obecności w świecie Internetu, jest posiadanie domeny i hostingu. Oferujemy niezawodny hosting i szeroki wybór domen w preferencyjnych cenach.

 

Zapewniamy przy tym usługę rejestracji i zarządzania domeną, automatyczny backup raz na dwa tygodnie, wdrożenie certyfikatu bezpieczeństwa oraz umieszczenie programu antywirusowego na hostingu. Gwarantujemy również intuicyjny panel sterowania, umożliwiający samodzielne dodawanie treści na stronę.

strony-www-baner

Specyfikacja

Projektowanie stron internetowych zaczynamy od poniższej specyfikacji.

Rejestracja i zarządzanie domenami

Z nami nie musisz przejmować się żadnymi, technicznymi kwestiami. Zarejestrujemy dla Ciebie domenę/domeny i będziemy nią/nimi skutecznie zarządzać, zapewniając właściwą ochronę i poprawne działanie strony internetowej.

Własny hosting

Oferujemy własny hosting z dużą przestrzenią dyskową i miesięcznym transferem. Dodatkowo zapewniamy możliwość stworzenia wielu, pojemnych kont e-mail. A to wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach.

Automatyczny backup raz na dwa tygodnie

Wiemy, jak istotna jest stabilność strony internetowej i sklepu internetowego, dlatego zapewniamy regularny backup. Co dwa tygodnie tworzymy kopię zapasową, gromadzonych w serwisie danych. To zapewnia ich profesjonalną ochronę.

Certyfikat bezpieczeństwa

Nowoczesna strona internetowa lub sklep internetowy nie może obyć się bez poprawnie wdrożonego certyfikatu SSL. Zresztą jest on wymogiem rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, czyli RODO.

Program antywirusowy na hostingu

Dodatkową ochronę strony internetowej lub sklepu internetowego zapewnia zainstalowanie programu antywirusowego na hostingu. Eliminuje on ryzyko ataków hakerskich na stronę, co daje poczucie bezpieczeństwa wszystkim użytkownikom strony.

Panel sterowania

Wykupioną domeną oraz hostingiem możesz zarządzać przy użyciu intuicyjnego panelu sterowania. Dzięki temu masz pełne panowanie nad obsługiwaną stroną, ale oczywiście, jeżeli będziesz potrzebował w tym zakresie pomocy, jesteśmy do usług.